Poniedziałkowa „Nova”

Wygląda na to, że zawitała do nas jesień… A jeszcze wcześniej zawitał do nas wrzesień, co oznacza, że razem z Czupurkiem (zwanym pieszczotliwie Czupi 😍) zaczęłyśmy spędzać większość czasu same. Kto mnie zna wie jednak, że nie usiedzę długo na jednym miejscu, dlatego też zaczęłam rozglądać się dla nas za możliwościami spędzania wolnego czasu…. i tak trafiłam na poniedziałkowe spotkania przy kawie mam z Chrzanowa i okolic.
Wszystko tak naprawdę zaczęło się od mojej chustowej konsultacji i spotkania z przemiłą Asią, która jak się okazało, organizuje wokół siebie grupę mam, które co tydzień spotykają się na kawie i pogaduchach. Spotkania te często zogniskowane są wokół konkretnego tematu, dzięki gościom, których niejednokrotnie zaprasza organizatorka. Ponieważ ze mnie jednak jest kawał dzika, chwilę wahałam się, zanim postanowiłam wybrać się do Chrzanowa po raz pierwszy. Ciężko zawsze dołącza się do grupy, która już się zna i spotyka od jakiegoś czasu, niemniej postanowiłam zaryzykować. I nie żałuję 😀 Po pierwsze, jest to dobra okazja, żeby ruszyć się z domu, wypić kawę czy zjeść ciacho wśród innych ludzi, a jak wiadomo, z małym dzieckiem nie zawsze łatwo zorganizować takie wyjście. Zwłaszcza, że nasze plany nie zawsze muszą korespondować z nastrojem malucha, a tutaj nikomu nie przeszkadza płacz czy marudzenie, wszystkie bowiem znajdujemy się w podobnej sytuacji. Po drugie, w grupie, z którą łączy nas wspólnota doświadczeń zawsze łatwiej znaleźć radę, wsparcie czy zrozumienie. I w końcu, to kolejna okazja, żeby Czupi zobaczyła nowe miejsce, i choć póki co niewiele jeszcze rozumie, oswajała się z nowymi ludźmi i innymi dziećmi.
Wszystkim młodym mamom, których życie z konieczności toczy się obecnie głównie z czterech ścianach domowego zacisza, polecam znalezienie sobie takiej grupy wsparcia. A jeśli ktoś mieszka w okolicy i dysponuje wolnym czasem, serdecznie zapraszam na chrzanowskie #Oswajamy Poniedziałki w kawiarni Nova Al. Henryka 27 😀  Wszelkie aktualne informacje na facebookowej stronie Kanguraków.
Na zakończenie jeszcze mały Czupurkowy spamik zdjęciowy 💕

Zajrzyj do....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *